Launch CAT 501+

Automatické zařízení pro výměnu převodového oleje Launch CAT 501+ umožňuje kompletní průplach 

a výměnu oleje v převodovce, v měniči momentu a v chladiči oleje.

  • proces výměny probíhá automaticky
  • nejprve je aplikována proplachovací kapalina
  • použití plničky se díky odsátí použitého oleje, proplachu a naplněním nového oleje pod tlakem dosáhne téměř ke 100% výměně celého objemu olejové náplně převodovky.
  • zařízení pracuje na pneumatickém principu umožní odsátí starého oleje, 
  • (plnička) připojí na výstup k chladiči převodovky, nejprve je aplikována proplachovací kapalina, poté se v celém systému převodovky postupně vymění filtr a celá olejová náplň. Při tomto postupu je nutno počítat se spotřebou oleje cca o 2l větší, než je skutečná náplň převodovky. Tímto postupem je vyměněno téměř 100% náplně bez kontaminace starým olejem.
  • kompatibilita pro automobily různých značek v Evropě, USA a Asii
  • kompletní proces výměny je cca 2 - 5 hodin v závislosti na typu vozu a opotřebení staré olejové náplně.

Doporučený interval výměny oleje v automatické převodovce je každých 60 000 km.

Tato technologie výměny v automatickém režimu plně odsaje starý olej, propláchne převodovku čistým olejem a následně k naplní nominální množství nového převodového oleje. lnička na výměnu převodového oleje s funkcí proplachu, pracující na pneumatickém principu. Umožňuje odsání opotřebeného oleje, pročištění převodovky a její následovné naplnění novou kapalinou

Při použití plničky se díky odsátí použitého oleje, proplachu a naplněním nového oleje pod tlakem dosáhne téměř ke 100% výměně celého objemu olejové náplně převodovky. To znamená i chladiče, měniče momentu a veškerých olejových vedení.Provádí se připojením k plničce oleje, díky které dokážeme vytlačit celou náplň starého oleje ze systému a nahradit ho novým olejem.

výměně se speciální zařízení (plnička) připojí na výstup k chladiči převodovky, nejprve je aplikována proplachovací kapalina, poté se v celém systému převodovky postupně vymění filtr a celá olejová náplň. Při tomto postupu je nutno počítat se spotřebou oleje cca o 2l větší, než je skutečná náplň převodovky. Tímto postupem je vyměněno téměř 100% náplně bez kontaminace starým olejem.

Kontaktní informace

Auto Sláma
Gregorova 2117/2
Praha 4
148 00
Česká republika
IČ:
69033897
DIČ
CZ7411180293
Bankovní spojení: 183420058/0300

Otevírací doba

Po - Pá: 8.00 - 17.30 hod.

Termín mimo pracovní dobu je možné domluvit na tel: +420 603 276 920