KARIÉRA - AKTUÁLNĚ HLEDÁME

VEDOUCÍ AUTOSERVISU

Hledáme zkušeného kolegu s praxí na pozicích servisní poradce, přijímací technik, vedoucí dílny nebo vedoucí servisu z oblasti oprav osobních či užitkových vozů.

Nabízíme:

• zajímavou práci s moderním servisním a technickým zázemím

• pracovní poměr na HPP a na dobu neurčitou

• zaměstnanecké benefity: mobilní telefon, PC, technická školení, pracovní oblečení (po zkušební lhůtě a 6-ti měsíčním zapracování a zaškolení další benefity)

• mzdu složenou z pevné základní složky, z prémiové složky a z odměn

• v rámci šestiměsíčního zaškolení je mzda garantována v domluvené výši

Co by Vám nemělo chybět:

• zkušenosti z oblasti servisu osobních či užitkových vozů

• zdravé sebevědomí v kombinaci s pokorou a chutí naslouchat a vzdělávat se

• schopnost v klidu komunikovat s kolegy, se zákazníky nebo s dodavateli

• přirozený týmový duch, pozitivní komunikace a významně silné pro-zákaznické myšlení

• respekt k potřebám našich dlouholetých a věrných zákazníků

Náplň práce v základních bodech :

• Řízení a kontrola procesů servisu (příjem oprav, dílna)

• Řízení, kontrola a plánování práce 2-3 automechaniků

• Komunikace s pojišťovnami a řešení pojistných událostí zákazníků, zpracování zakázek

• Komunikace se zákazníkem a řešení jeho potřeb na příjmu oprav, zpracování zakázek

• Kontrola dodržování bezpečnosti práce a pořádku na pracovišti

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete mi prosím Váš životopis na e-mail: lucie@autoslama.cz nebo rovnou zavolejte na tel.: 603 276 920. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

GARANCE TYRElife

Prémiovou kvalitu letních pneumatik Pirelli dokazují i prvenství v testech ADAC.

Podívejte se na podrobnosti v PDF.

Neexistuje cenově výhodnější záruka pro náhradu poškozených pneumatik než je TYRElife, protože jinde se musíte proti této události dodatečně připojistit. I v tom je Pirelli na trhu opravdovou jedničkou. Vezmeme-li nejběžnější rozměr pneumatik*, pak v případě propíchnutí dvou z nich, získá garance rázem pro majitele vozu hodnotu až 5 600 Kč!

O náhradu nebo uznání slevy musí být žádáno v rámci následujících limitů a za dodržení těchto podmínek:

  1. REVIZE 2. REVIZE
Období 1-6 měsíc 6-12 měsíc
Kilometrový
nájezd
do 5 000 km 5 001-10 000 km
Náhrada 100 % 50 %
Hloubka dezénu ne menší 4 mm ne menší 4 mm

TYRElife se nevztahuje na úmyslné poškození a na škody způsobené vandalismem. Nezapomeňte si schovat doklad o koupi pneumatik po celou dobu trvání záruky programu TYRElife.
*nejběžnější rozměry pneu 195/55/16, 205/65/15

JAK SE STÁT ČLENEM

NAKUPTE   4 kusy pneumatik Pirelli 15 palců a více

REGISTRUJTE SE   a vyplňte on -line formulář na svém mobilu, PC nebo u svého autorizovaného prodejce

VYUŽÍVEJTE VÝHODY   exkluzivního P ZERO CLUBu

Kontaktní informace

Auto Sláma
Gregorova 2117/2
Praha 4
148 00
Česká republika
IČ:
69033897
DIČ
CZ7411180293
Bankovní spojení: 183420058/0300

Otevírací doba

Po - Pá: 9.00 - 17.30 hod.

Termín mimo pracovní dobu je možné domluvit na tel: +420 603 276 920